اولین سامانه هوشمند برنامه ریزی مطالعاتی مدارس و مراکز آموزشی
021-66562782

درباره ما

هدف ما ایجاد لذت تجربه مطالعه هوشمندانه در ذهن همه دانش‌آموختگان میهن عزیزمان است.

ما چگونه ما شدیم!

داستان ما ازآنجا شروع شد که تعدادی از فارغ‌التحصیلان کارشناسی دانشگاه‌های کشور تصمیم گرفتند در آزمون کارشناسی ارشد شرکت نمایند و در آن به رتبه‌هایی عالی برسند. در این مسیر تلاش‌های زیادی انجام دادند تا این موفقیت را به دست آوردند. در دوران کارشناسی ارشد به دلیل همراهی با دیگر داوطلبان برتر در دانشگاه و نیز همکاری با نفرات برتر دیگر رشته‌ها در مؤسسات مختلف آموزش عالی، تیمی تشکیل شد از دانشجویان برتر آزمون‌های سراسری …. این تیم در نظر دارد با طراحی روش‌های علمی و به‌روز و با استفاده از ترکیب تکنولوژی و علم آموزش و روان‌شناسی یادگیری، روش‌هایی را برای ایجاد لذت مطالعه اثربخش ابداع نمایند. در راستای این هدف، آزمون‌های سراسری محل بسیار مناسبی برای تمرین روش‌های صحیح مطالعه هستند. کما اینکه بسیاری از روش‌هایی که ما به آن‌ها پرداخته‌ایم را در مسیر همین آزمون‌ها آموخته‌ایم.

تیم درس نگار که زیر نظر موسسه علمی رتبه سازان ۳گام در سال ۱۳۹۲ تأسیس شد و موسسان آن همانطور که گفته شد همگی رتبه های برتر و تک رقمی کنکور سراسری، آزمون کارشناسی ارشد و دکترا هستند که به خوبی با مفهوم مطالعه و برنامه ریزی و آزمون دادن آشنا هستند و خود در این عرصه موفقیت چشمگیری را به دست آورده اند. نقطه مشترک تممی اعضای تیم، نگاه ویژه به امر برنامه ریزی و رعایت اصول علمی در مطالعه و دوره کردن دورس می باشد. نقطه مشترک دیگر بین اعضای تیم این است که با کمترین هزینه ها و با تکیه بر دانش خود از برنامه ریزی و شناخت سبک های مطالعه به بالاترین مدارج علمی در کشور رسیده اند.

موسسه علمی رتبه سازان ۳گام، طراحی و اجرای روشهای هوشمند برنامه ریزی و مطالعه را با ازمون کارشناسی ارشد آغاز نمود و در این مسیر موفقیت بسیار زیادی را به دست آورد. پس از تثبیت جایگاه ۳گام در آزمون کارشناسی ارشد، وارد کنکور سراسری شدیم و با توجه به تجربه غنی اندوخته شده در مورد آزمون کارشناسی ارشد به سرعت در کنکور سراسری خود را به دانش آموزان کنکوری متمایل به استفاده از خدمات اینترنتی و تکنولوژیکی شناساندیم. همچنین طراحی نرم افزار منحصر بفرد انتخاب رشته برمبنای متد علمی و جدید ماتریس تصمیم گیری، یکی دیگر از فعالیتهای ما بوده است که در هر دو زمینه کارشناسی ارشد و کنکور سراسری طراحی و اجرا گردیده است. فعالیت حنبی دیگر موسسه، فروشگاه تخصصی و اینترنتی کتاب می باشد که در نوع خود یکی از زیباترین فروشگاههای اینترنتی کتاب می باشد که در توسعه آن به سرعت در حال ادامه یافتن می باشد.

در نهایت به درس نگار رسیدیم و پنل هوشمندانه ای را در ۴ سطح مدیران، مشاوران، دانش آموزان و والدین طراحی نمودیم که یکی از اصلی ترین اهداف ما در زمینه معرفی روشهای نوین برنامه ریزی و مشاوره و ایجاد لذت مطالعه هوشمندانه از ابتدای کارمان بود.

درس نگار و ۳گام در آینده

درس نگار در حال حاضر برای مدارس دوران متوسطه آماده ارائه می باشد و به زودی تمامی مقاطع تحصیلی را شامل خواهد شد. همچنین نشر درس نگار میان مراکز آموزشی و آموزشگاههای مستقل زبان و نرم افزار و سایر موارد از اهم برنامه های اتی دس نگار خواهد بود.

در فازهای بعدی علاوه بر طراحی روش‌های ارزیابی بر مبنای ظرفیت درونی هر فرد، روشی را نیز برای مؤثر ساختن مطالعه عمومی ارائه خواهیم نمود. همچنین سعی داریم به زودی روش منحصر بفرد خود را در پنل بین المللی مطالعه و به چندین زبان زنده دنیا انتشار دهیم.