اولین سامانه هوشمند برنامه ریزی مطالعاتی مدارس و مراکز آموزشی
021-66562782

خدمات

خدمات درس نگار

درس نگار، نرم افزاری زیر نظر موسسه علمی رتبه سازان ۳گام می باشد. درس نگار به هدف طراحی و اجرای روشهای هوشمند برنامه ریزی و مطالعه در مدارس ابتدایی، راهنمایی و متوسطه و آموزشگاههای کشور عزیزمان ایران ایجاد شده است. درس نگار در نظر دارد لذت مطالعه هوشمندانه را به فرزندان این مرز و بوم هدیه کند. ترکیب تکنولوژیهای روز دنیا با دانش برنامه ریزی و مشاوره اعضای درس نگار باعث پدید آمدن محصولی منحصر بفرد و یکتا شده است که نظیر ان در کشور وجود ندارد. درس نگار خدمات خود را برای مدارس و آموزشگاهها در ۴ سطح ارائه می دهد:

پنل هوشمند نظارتی مدیران مدارس:

این پنل هوشمند جهت نظارت و مدیریت بر برنامه ریزی ها و آزمونهای دانش آموزان ایجاد شده است تا مدیران مدارس و آموزشگاهها بتوانند نظارت مستقیم، سریع و آسانی را بر روی کیفیت برنامه ریزی ها و مطالعه دانش اموزان داشته باشند و فعالیتهای دانش آموزان، مشاوران و والدین را در زمینه برنامه ریزی درسی مرود نظارت و کنترل قرار دهند. زیرساختهای ارتباطی بین مدیر و مشاور، مدیر و دانش آموز و مدیر و والدین به مدیر مدرسه این امکان را می دهد تا در هر زمان بتواند ارتباط مد نظر خود را ایجاد نماید. برای مشاهده امکانات این پنل به لینک زیر مراجعه فرمایید:

پنل مدیران مدارس

پنل هوشمند برنامه ریزی مشاوران مدارس:

این پنل هوشمند جهت انجام برنامه ریزی ها و مشاوره برای مشاوران مدارس ایجاد شده است تا در کمال دقت و ظرافت، سرعت و سهولت برنامه ریزی های مد نظر برای دانش آموزان را انجام دهند. هدف از ایجاد پنل علاوه بر طراحی برنامه ریزی ها، طراحی آزمونهای تعیین سطح و ارزیابی کیفی و کمی برنامه ریزی نیز می باشد. ارتباطات ساختاری بین مشاور و دانش آموز، مشاور و والدین باعث می شود تا در هر زمان این رابطه ها شکل گرفته و تقویت گردد. برای اطلاع از امکانات این پنل می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پنل مشاوران مدارس

پنل هوشمند برنامه ریزی دانش آموز:

این پنل هوشمند مخصوص دانش آموزان طراحی شده است و برنامه ریزی هایی که مشاور برای دانش اموز قرار می دهد در این پنل قابل مشاهده است. ارزیابی های کیفی و کمی، آمونها و آنالیز آزمون ها باعث می شود تا در کنار طراحی شکیل این پنل هوشمند، ارزش این پنل را صد چندان می نماید. برای مشاهده امکانات موجود در پنل دانش آموزی می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پنل دانش آموز

پنل هوشمند والدین:

در این پنل سعی بر آن شده است تا والدین جزئیات برنامه ریزی، آزمونها و آنالیز آزمونهای دانش آموز خود را مشاهده کنند. وجود ارتباطات ساختاری بین والدین و مدیر و مشاور این امکان را فراهم ساخته است تا در کمترین زمان و به سادگی، والدین بتوانند ارتباطات مد نظر خود را فراهم نمایند. اطلاع دقیق از وضعیت دانش آموز در هر روز هدف والایی بود که در این پنل به عنوان خط مشی طراحی قرار گرفت. برای مشاهده امکانات این پنل می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پنل والدین

سایر خدمات:

موسسه علمی رتبه سازان ۳گام پیش از راه اندازی و ارائه درس نگار، ارائه دهنده خدمات زیر بوده است:

پنل هوشمند برنامه ریزی و مشاوره آزمون کارشناسی ارشد:

پنل هوشمند برنامه ریزی و مشاوره کارشناسی ارشد، اولین پنل هوشمند در این عرصه بوده است. ویژگیهای منحصر بفرد این پنل باعث شد تا طی سه سال شمار بسیار زیادی از داوطلبان کارشناسی ارشد نیازمند به خدمات مشاوره و برنامه ریزی تنها به ۳گام اعتماد نموده و از خدمات منحصر بفرد این موسسه استفاده نمایند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت www.3gaam.com مراجعه نمایید.

بیشتر بدانید

پنل هوشمند برنامه ریزی و مشاوره کنکور سراسری:

پس از موفقیت پنل هوشمند برنامه ریزی و مشاوره ۳گام در امر آزمون کارشناسی ارشد، این پنل برای داوطلبان کنکور سراسری در دو رشته علوم ریاضی و فنی و علوم تجربی نیز طراحی گردید و ظرف مدت کوتاهی توانست خود را در میان سایر سیستمهای مشاوره و برنامه ریزی به کاربران دنیای اینترنت بشناساند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت www.3gaam.com مراجعه نمایید.

بیشتر بدانید

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد:

این نرم افزار در نوع خود، بی نظیرترین نرم افزار در زمینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد به حساب می آید که عملا عمده ترین سهم بازار را در انتخاب رشته کارشناسی ارشد در کل کشور به خود اختصاص داده است. این نرم افزار با ابداع تکنیک مشاور مجازی براساس ماتریس تصمیم گیری موفق شد در مدت کوتاهی جایگاه اصلی بازار را به خود اختصاص دهد. برای مشاهده این نرم افزار می توانید به این آدرس مراجعه نمایید: final.3gaam.com

بیشتر بدانید

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری:

با توجه به استقبال بی نظیر از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، ۳گام تصمیم گرفت تا چنین نرم افزاری را در اختیار داوطلبان کنکور سراسری نیز قرار دهد. برای مشاهده این نرم افزار می توانید به این آدرس مراجعه نمایید: final.3gaam.com

فروشگاه اینترنتی کتاب:

با توجه به درخواستهای زیاد داوطلبان عضو شده و بهر برنده از خدمات پنل مشاوره و برنامه ریزی ۳گام مبنی بر معرفی منابع مناسب با شرایط آنها و تهیه و ارسال آنها، تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی کنکور را در کشور راه اندازی نمودیم. در این طراحی سعی کردیم تا آنچه را که عینا مورد نیاز داوطلبان است را با طراحی وسواس گونه و کاملا زیبا ترکیب کنیم. برای مشاهده فروشگاه به آدرس shop.3gaam.com مراجعه نمایید.

بیشتر بدانید

اتاق فکر:

برای گفتگوهای سازنده میان داوطلبان کارشناسی ارشد و کنکور سراسری اقدام به طراحی تالارهای گفتگو با شکلی نوآورانه نمودیم تا محلی باشد برای ارتباط داوطلبان کنکورهای مختلف با یکدیگر. اتاقهای فکر به صورت کاملا تخصصی طراحی شده است و هر داوطلب در اتاق فکر تخصصی خود ورود می نماید و می تواند سوالات خود در هر زمینه ای را در این اتاقهای فکر مطرح نماید. برای مشاهده اتاقهای فکر به وب سایت www.3gaam.com مراجعه نمایید.